Članice novinarskega krožka so preživele zanimive počitnice. Obiskale so različne kraje v Slovenije, se družile z družino in prijatelji ter neizmerno uživale.

Ognjemet v Murski Soboti

Prazniki so se začeli … Vsi smo se veselili. Plesali smo se zabavali, a nedelja je kar pritekla. Bil je 24. december božični večer, pogledali smo  film in se najedli dobre hrane. Zjutraj je bila smrekica obložena z darili, a to ni nič takšnega, kot to, da sem se družila z najboljšo prijateljico Manco. In imeli smo božično družinsko kosilo. Bila sem s prijatelji ter družino, a za novo leto sem bila v Murski Soboti, kjer smo gledali ognjemet, se igrali, poslušali pesmi in se zelo zabavali. Prazniki so bili super in zelo zabavni.

Flora Ana Podbevšek, 5. b

Snemanje filmčka Thundermanovi

Moje počitnice so bile zanimive. Veliko smo se smejali, drli,  jokali, predvsem pa uživali. S prijatelji iz morja smo se odločili, da gremo za novo leto v hišo. Vsi skupaj. Bilo je 9 otrok in vsi so bili mlajši od mene, bile smo samo 3 punce. Fantje se ne pogovarjajo toliko kot punce, ampak se raje tepejo in derejo – vsaj tam je bilo tako.
Ko smo imeli čas, smo  snemali kratke filmčke iz risanke Thundermanovi in iz filma Harry Potter. Bilo je odlično, še enkrat bi ponovila.

Sara Flander Erman, 5. b

Lučke na Vrhniki

Za novoletne počitnice sem bila nekaj časa v bolnišnici. Za božič sem bila doma. Odšla sem na Vrhniko k svoji teti. Lučke so bile zelo zanimive.

Naomi Botonjić, 5.a

Sankanje v Kranjski Gori

Moje počitnice so se začele s dvodnevno pižama zabavo pri babi. Nadaljevale so se z enodnevno pižama zabavo pri bratrancu. Za novo leto sem bila doma, saj en član družine ni hotel k moji babi. Za novo leto je bilo zabavno, saj sem dobila novo igro, ki mi je zelo všeč. Zadnji dan pred šolo sem odšla v Kranjsko Goro na sankanje s svojo prijateljico Teno. Tena ima srečo, ker živi na Hrvaškem in s poukom začne šele v ponedeljek, 8. 1. Zvečer sem odšla domov, v resnici k mami. Zaspala sem šele ob 23.00. Po resnici povedano, vem le, da po 10. uri.

Ema Novak, 5.B