RIŽIJA: Stefano Cipani

SCENARIJ: Fabio Boniffaci

LETO IZIDA: Italija, 2019

GLAVNI IGRALCI: Francesco Gheghi (Jack), Lrenzo Sisto (Giovani), Arianna Becheroni (Arianna), Roberto Nocchi (Vitto) …

Film govori o  dečku Giovaniju z Downovim sindromom in njegovi petčlanski družini, ki ga razen njegov brat Jack, lepo sprejema.

Ko se Jack zaljubi v mlado dekle Arianno in svoji ljubezni sledi v srednjo šolo izven mesta, se začnejo laži o njegovem bratu Giovaniju. Zaradi pritiska in sramu, da ima njegov brat Downov sindrom, se svojim sošolcem zlaže, da je Gio mrtev. Četudi ga njegov prijatelj Vitto preprečuje, da vsem pove resnico, ga Jack ne posluša. Medtem pa Gio naredi youtube kanal in začne objavljati posnetke njega in Jacka. Jack to izve in Giu izbriše vse posnetke. Njegova družina ne ve, kdo je to naredil, zato Jack v njihov nabiralnik vrže grozilno sporočilo nacistov. Temu sledi protest, na katerem Jack prizna svoje laži. Arianna mu ne more verjeti, zato ga ignorira, njegova družina pa ga odpelje na parkirišče poleg nakupovalnega centra, kjer so vedno imeli družinske sestanke.

Po dolgem pogovoru mu družina končno oprosti. Jack se končno pobota s prijateljem Vittom, Gio pa je spet njegov najboljši prijatelj. Na dan festivala Gio in Jack srečata Arianno in Gio jo prepriča, da odpusti Jacku. Arianna pristane in z Jackom se spet začneta družiti.

Ajda Kaučič Žuvela, 8. a