Letošnje in lansko šolsko leto je bilo zaznamovano z masko in razkužilom. Od marca 2020 smo bili 2 meseca doma, junija pa smo se spet vrnili v šolske klopi, nekateri bolj, nekateri manj zadovoljni.

Toda vrnitev je bila vseeno drugačna, kot smo je bili vajeni vsakega 1. oz. 2. septembra. Na hodnikih smo morali pravilno uporabljati masko, nekateri so ta pravila upoštevali bolj, nekateri manj, pa vendar smo šolsko leto končali karseda mirno.

Letos se je vse začelo drugače kot lansko leto. Takoj že na začetku leta so uvedli velike spremembe. Zdaj moramo ves čas nositi maske, predmetna stopnja se ne selimo več iz razreda v razred, kot smo bili tega navajeni, redno se morajo mize razkuževati itd.

Če povzamem, je ta korona vsem vsaj malo spremenila življenje in upam, da se bo zaključila čim bolj spontano in kmalu.

Tine Breznik, 8. A